Народився 16 листопада 1965 року у Запоріжжі.
1987 року закінчив Московський фізико-технічний інститут, інженер-фізик. 1991 року аспірантуру, кандидат фізико-математичних наук. Працював у Інституті спектроскопії Академії наук СРСР.
Костянтин Григоришин розпочав свій бізнес в Україні у середині 1990-х років. Разом із партнерами продавав український метал до Росії.
Основні сфери інтересів: енергетика, машинобудування, суднобудування, нерухомість, транспорт, транспортні перевезення судами.
Григоришин – президент групи Енергетичний стандарт, до сфери інтересів якої входить українська енергетика. Григоришин є власником великих пакетів акцій групи електромережевих компаній, ряду машинобудівних заводів, мажоритарним акціонером Сумського НУО ім. Фрунзе, Укррічфлот.
В електроенергетиці має контрольний пакет у луганській та вінницькій обласних енергорозподільних компаніях, решта сім (Запорізька, Харківська, Полтавська, Сумська, Чернігівська, Черкаська та Тернопільська обленерго) контролюються спільно з іншими акціонерами.
З початку 2000-х володіє компанією Запоріжтрансформатор – монополістом у виробництві українських силових трансформаторів та реакторів.
Під час виборчої кампанії 2002 року ім'я бізнесмена Костянтина Григоришина згадувалося через спонсорство політичної партії Яблуко.
Перед президентськими виборами 2004 року Григоришин продав вісім обленерго співвласнику групи "Приват " Ігорю Коломойському . Після закінчення президентських виборів Григоришин спростував наявність угод із Коломойським та спробував повернути собі Чернігівобленерго, Прикарпаттяобленерго та Полтаваобленерго шляхом встановлення свого менеджменту на підприємствах.
Костянтину Григоришину приписують спонсорування помаранчевої революції 2004 року.
У грудні 2008 р. Служба безпеки України заборонила Григоришину в'їзд до країни протягом п'яти років через його причетність до організації низки рейдерських атак на підприємства Турбоатому. У червні 2009 р. апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив рішення суду першої інстанції, який визнав дії силового відомства незаконними.
На сьогодні з ім'ям Григоришина в Україні пов'язують мережу запорізьких аптек ЗАТ Медінтрейд, ТОВ Козацька чайка, будівельна компанія ТОВ ЕСК, проектно-технологічний інститут Київміськбуд, ТОВ Ясногородська страусина ферма та низка інших дрібніших компаній. Згідно з неофіційною інформацією, Григоришин представляє інтереси СП Створення, яке володіє пакетами підприємств як в Україні, так і в Росії.
У 2011 р. журнал Forbes оцінив його статки у $1,3 млрд, а в 2012 р. - у $1,2, у 2013 р. він посів восьме місце з $1,814 млрд. У свою чергу український журнал Фокус у 2012 р. оцінив загальну суму активів підприємця у $2,019 млрд (сьоме місце у рейтингу найбагатших українців), у 2015 р. – у $920 млн (шосте місце у рейтингу). 2016 року вартість активів "Енергетичного стандарту" помітно падає, що суттєво впливає і на рейтинг Григоришина – 13 місце ($563 млн).
2017 рік – 17 місце, $450 млн.
У 2018 році позиція стабільна – 17 місце, $450 млн.
Розлучений, виховує сина і доньку.
16.07.2022