ГоловнаЕкономікаБізнес

«НІБУЛОН» допоможе ООН у боротьбі зі світовим голодом Новости компаний

 Продовольча сільськогосподарська організація ООН (FAO) і лідер аграрного ринку України ТОВ СП «НІБУЛОН» підписали Меморандум про співпрацю з метою покращення ефективності роботи компаній у Єгипті, які займаються виробництвом зернових, їх зберіганням і транспортуванням. Відповідна церемонія відбулась 6 грудня в Каїрі, повідомляє сайт «НІБУЛОНу».

Підписання Меморандуму з ФАО
Підписання Меморандуму з ФАО

Меморандум підписали заступник генерального директора, головний представник FAO на Близькому Сході й у Північній Африці Абдессалам Улд Ахмед і генеральний директор компанії «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський. Документ підписано в рамках досягнення Цілей сталого розвитку ООН, зокрема подолання голоду та недоїдання до 2030 року. Це потребуватиме тіснішої співпраці між державним і приватним секторами, стратегічних союзів та впровадження інноваційних підходів, відзначають у компанії.

У рамках співпраці «НІБУЛОН» ділитиметься досвідом щодо зберігання зерна, логістики та транспортування, а також братиме участь у галузевих тренінгах в Єгипті і Сербії щодо удосконалення зберігання зерна та логістики для молодих спеціалістів; міжнародних стандартів відбору зразків зерна та аналізів для інспекторських служб у Єгипті за повної підтримки представництва FAO в країні.

Підписання Меморандуму з ФАО
Підписання Меморандуму з ФАО

«Ця угода – ще один визначний крок, спрямований на активізацію зусиль із розширення діяльності FAO щодо викорінення голоду і покращення продовольчої безпеки у регіоні», – заявив Абдессалам Улд Ахмед. Він підкреслив, що технічний досвід компанії «НІБУЛОН» абсолютно точно допоможе покращити зберігання продуктів харчування та логістику, знизити втрати продукції.

У свою чергу, Олексій Вадатурський вказав на необхідність рішуче діяти в боротьбі з недоїданням та голодом, якого «не повинно бути у світі, в якому ми всі живемо. «НІБУЛОН», як відповідальний український сільгосптоваровиробник і надійний експортер, поділяє політику FAO щодо викорінення голоду».

Перебуваючи з діловим візитом у Єгипті, делегація «НІБУЛОНу» також обговорила питання участі компанії в інвестиційних проектах, спрямованих на розвиток портової інфраструктури, елеваторної місткості та річкової навігації по Нілу, заради підвищення ефективності внутрішньої логістики та забезпечення сталої продовольчої безпеки в Єгипті. Окрім того, в Міністерстві сільського господарства та меліорації земель Єгипту обговорили співпрацю між Україною та Єгиптом в аграрному секторі.

Зустріч з міністром постачання і внутрішньої торгівлі Єгипту
Зустріч з міністром постачання і внутрішньої торгівлі Єгипту

За даними компанії, «НІБУЛОН» експортує зерно до більш ніж 60 країн світу, а з 2009 року поставила понад 747 000 тонн пшениці в країни, де панує голод, у рамках тендерів Всесвітньої продовольчої програми ООН. Компанія також є членом Міжнародної асоціації торгівлі зерном та кормами (GAFTA), Міжнародної асоціації діючих мірошників (IAOM), Української зернової асоціації, Української аграрної конфедерації, успішно співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Міжнародною фінансовою корпорацією та ін.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram