ГоловнаКультура

У Запоріжжі чоловік увірвався в художній салон з вимогою прибрати репродукцію "Лежача оголена" Модільяні

Він погрожував розірвати її, якщо побачить ще раз.

У Запоріжжі чоловік увірвався в художній салон з вимогою прибрати репродукцію "Лежача оголена" Модільяні
Фото: Gallerix

У Запоріжжі чоловік увірвався в художній салон, вимагаючи прибрати виставлену в вікні репродукцію картини "Лежача оголена" італійського художника Амедео Модільяні. Про це повідомили в акаунті арт-салону в Instagram.

"Аргумент просто вразив: "Тому що мої діти дивляться на це ла*но. Закінчив погрозою, що якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве", - повідомили представники салону.

Вони підкреслили, що вперше зіткнулися з такою вимогою.

"Амадео Модільяні - всесвітньо визнаний майстер, а за його "Лежачу оголену" в 2018 році на аукціоні заплатили $157,2 млн", - додали в арт-салоні.

Представники салону також оприлюднили відео з чоловіком і попросили допомогти його впізнати. Відзначають, що заяву в поліцію вже написали.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Як у Запоріжжі боролися з порнографією... роботи Модільяні "В мистецтві немає і не може бути нічого аморального..." - писав Роден. Ми теж так щиро вважали, нібито надворі ХХІ століття, люди стали свідомішими, припининили спалювати та псувати книги й предмети мистецтва. Принаймні, ми в це щиро вірили, коли відкривали Художній салон - галерею-магазин. Ми були впевнені, що глядач приходить до культурного закладу, щоби побачити те, що за складністю сприйняття хоча б на пару щаблів вище за телевізор. Але на жаль, ми були занадто замріяними... Сьогодні стався випадок, для характеристики якого бракує слів. Невідомий чоловік увірвався до Художнього салону з вимогою прибрати з вікна репродукцію Амедео Модільяні "Лежачу оголену". Аргумент просто вразив: "Тому що мої діти дивляться на це гівно" (перепрошуємо шановне панство за пряму цитату). Закінчив погрозою, що якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве. З подібним дикунством ми зіткнулися вперше. Амедео Модільяні - це всесвітньо визнаний майстер, а за його "Лежачу оголену" в 2018 році на акціоні Sotheby’s заплатили 157,2 млн дол. І тепер дуже замислились, бо ця репродукція була частиною проєкту, який ми для вас задумали. То чи варто продовжувати? Звісно зафіксували звернення до поліції. На відео - затятий поборник моралі. Будемо дуже вдячні за допомогу в опізнанні. #artsalonzp #modiliani

Публикация от 🏛️Художній салон🏛️ (@artsalonzp)

Нагадаємо, в 2010 році картину Модільяні "Сидяча оголона на дивані" продали за рекордну на той момент для його робіт ціну - 68,96 мільйона доларів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram