ГоловнаКультура

Інститут книги отримає з бюджету 145 млн гривень, - Гройсман

Торік Інститут книги поповнив бібліотеки майже на 1 млн видань.

Інститут книги отримає з бюджету 145 млн гривень, - Гройсман
Фото: Facebook / Український інститут книги

Уряд заклав у державний бюджет 145 млн гривень на фінансування діяльності Українського інституту книги. Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У 2019-му на діяльність Інституту уряд виділив 145 млн грн. А отже, на полицях наших бібліотек з'явиться ще більше класних книг", - зазначив Гройсман.

Головне завдання інституту - залучення українців до читання, підтримка видавців і популяризація українських книг за кордоном.

У 2018 році Інститут закупив і передав в українські бібліотеки близько мільйона сучасних книг - і українських, і зарубіжних письменників. Крім того, були підписані договори з відомими в Україні видавництвами.

"На полицях бібліотек з'явилися нові книги сучасних українських авторів: Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Ліни Костенко та інших. Також були закуплені світові бестселери авторства Ернеста Хемінгуея, Стівена Хокінга, Джоан Роулінг", - додав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Кабмін затвердив перелік книг, рекомендованих для поповнення фондів громадських бібліотек.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram