ГоловнаКультура

На конкурс щодо проекту музею Революції гідності подали 66 заявок з 12 країн

Найближчим часом відбудуться перші засідання журі.

На конкурс щодо проекту музею Революції гідності подали 66 заявок з 12 країн
Фото: EPA/UPG

На участь у конкурсі на проектну пропозицію музею Революції гідності подано 66 заявок з 12 країн світу.

Про це повідомляють на сайті Міністерства культури.

"На Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на найкращу проектну пропозицію об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції гідності"(м. Київ) подано 66 заявок з 12 країн світу, в тому числі і з України", - йдеться в повідомленні.

Відзначають, що 40 із них подані представниками 10 країн на участь у конкурсі на створення музею, а також 26 заявок - від представників із шести країн на створення Меморіалу.

Найближчим часом відбудуться перші засідання журі, на яких буде розглядатися технічне завдання цього проекту. 18 листопада буде проведено публічну презентацію Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу на найкращу проектну пропозицію з приводу об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції гідності" (м. Київ) та обговорення конкурсного завдання з членами журі, представниками громадськості та незалежними експертами.

Також цього дня відбудеться маркування основної території для побудови Меморіального комплексу.

Нагадаємо, цей конкурс було оголошено в жовтні. Учасники повинні представити проектну пропозицію меморіального простору в пам'ять про Героїв Небесної сотні, розробити проектну пропозицію будівлі музею "Революції гідності", який повинен мати музейну та культурно-просвітницьку функції, розробити суспільний простір як складову меморіально-музейного комплексу.

Ділянка проектування меморіально-музейного комплексу розташована в центральній частині Києва, на Алеї Героїв Небесної сотні.

Конкурс буде проводитися анонімно, в два тури, з відкритою попередньою кваліфікацією.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram