ГлавнаяБлогиЦифра тижня

На 34% скоротилася кількість зареєстрованих безробітних порівняно з початком року

У жовтні кількість зареєстрованих безробітних в Україні скоротилася на 147, 1 тис. осіб, порівняно з початком 2017 р. Таким чином, за даними Держстату, в Україні зареєстровано 281,9 тис. безробітних вкінці місяця.

Експерт ІСЕД з питань зайнятості та соціально-трудових відносин Євген Гороховець пояснив скорочення кількості зареєстрованих безробітних активізацією співпраці між роботодавцями та Державною службою зайнятості України. «Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості у січні-жовтні 2017 р., порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшилася на 11% та досягла 169 тис. При цьому, кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості зросла на 12% до 904 тис. одиниць», – пояснює експерт.

Разом з тим, перевищення рівня встановленої мінімальної заробітної плати над середнім рівнем допомоги по безробіттю стимулювало багатьох українців працевлаштовуватись офіційно.

Водночас, недостатній рівень доходів працюючого населення спонукає до підвищення рівня трудової міграції, і йдеться не тільки про висококваліфікованих працівників, а й про працівників робітничих професій.

Цифра тижня Цифра тижня , Спільний проект ІСЕД та LB.ua
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter