ГоловнаБлогиБлог Георгия Туки

Загадки Азовського моря

Після початку ескалації в Азовському морі я став ретельніше вивчати цей регіон. Випадково натрапив на інформацію, яка мене і здивувала, і зацікавила водночас: стан товарообігу морського порту Таганрог. 

З відкритих джерел стало відомо, що від початку російської агресії на Донбасі, товарообіг порту значно зкоротився: з 3,4 млн т в 2012 році, до 2,4 млн т в 2016 році. Це і не дивно - війна, нестабільність, санкціії...

Раптом натрапив на заголовок, який змусив мене більш ретельно вивчити це питання. Заголовок звучав так: «Порт Таганрога увеличил товарооборот за счет турецких товаров».

Вивчаючи матеріал, натрапив на відверту маніпуляцію.

З‘ясувалось, що порт збільшив свій товарообіг в 2017 році, порівняно з 2016, на 48%! Чудові показники. Вражаючі показники. Невже Туреччина так посприяла?..

Відповідь дається в тому ж самому матеріалі.

«Порт в 2017 году обработал 1,29 млн т экспортных грузов и 110 тыс т импортных».

Де ж тут зростання за рахунок «турецких товаров»??? Наочне стрімке зростання саме за рахунок внутрішніх товарів!..

Подальше вивчення матеріалу дає відповідь і на це питання:

«Также была обеспечена перевалка кокса, которого в 2016 году не было».

Стоп! А звідки таке стрімке зростання експорту вугілля???

Відкриваючи карту Азовського моря, стає зрозумілим: порт Таганрог - найкраща перевалка для товару з окупованого Донбасу. Зрозуміло, це стосується і вугілля, і металу... Прямих доказів немає, але є хронологія!

Отже, до 2016 року - провал в роботі, а в 2017 - зростання на 48%.

Що ж відбулось такого, що могло б сприяти таким змінам?

Підкажіть мені, а коли почав свій героічних похід з «блокадою торгівлі на крові» пан Семенченко? Саме самодіяльність Семенченка, Парасюка та Соболєва призвела до того, що на початку 2017 Україна втратила контроль над низкою підприємств, які «націоналізували» окупанти.

Чи не продукція саме цих підприємств призвела до таких стрімких успіхів порту міста Таганрог? То на чию користь діяли Семенченко&Со?..

Георгий Тука Георгий Тука , Замминистра по вопросам временно оккупированных территорий
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram