Возле Донецка боевики ДНР убили мужчину со свастикой на груди, назвав его членом "Правого сектора" (фото не для слабонервных)

Печать

На блокпосту находятся около 45 вооруженных людей.

На выезде из Донецка в сторону Красноармейска, возле села Пески, боевики Донецкой народной республики убили мужчину, на груди которого изображена свастика.

Об этом сообщают LB.ua очевидцы с места событий. По их словам, сторонники ДНР оборудовали там блокпост, на котором находятся около 45 вооруженных людей, в том числе гранатометами, среди них есть снайперы. Также боевики говорят, что ожидают "вертушки". Они направили оружие в сторону трассы, чтобы, по их словам, отразить планирующееся нападение.

По словам боевиков, убитый ими мужчина является членом "Правого сектора", у них якобы есть еще трое убитых. На теле убитого мужчины видна большая резанная рана в районе сердца.

Кроме того, перед Первомайским, недалеко от блокпоста ДНР, стоит машина ДАИ и не пропускает в ту сторону автомобили, заявляя об опасности. Возле поста ДАИ образовалась колонна из авто.

Тэги: фото, боевики, видео, сепаратисты, репортаж, Донецкая область, "Правый сектор"
Печать
Читайте в разделе
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
  • Як в Україні держава забезпечує рівні права на освіту для всіх дітей країни В світлі окупації Криму та початку бойових дій на Сході України постає питання яким чином реалізовується право молодих українців з цих регіонів на отримання атестату про середню освіту та вступу до ВНЗ. Вони не мають безпосереднього доступу до ЗНО, не навчаються за українськими навчальними планами.
Выбор читателей