Активисты заявляют об ордере на арест журналистки Татьяны Чорновил

Печать
Активисты заявляют об ордере на арест журналистки Татьяны Чорновил
Фото: www.newsfiber.com
Новости по теме

"Процесс запущен"

Служба безопасности Украины получила ордер на арест журналистки Татьяны Чорновил.

Об этом сообщил общественный активист Зорян Шкиряк в Facebook.

"Дело ведет СБУ. Ее отслеживают и она вынуждена скрываться. Хотят обвинить по надуманным предлогам: "захват Киевсовета", "машина прослушки" на Европейской и т.д", - написал Шкиряк.

Он также добавил, что "на нас всех уже давно открыто разные уголовные дела и процесс запущен".

Сегодня Татьяна Черновил на сцене Евромайдана в Киеве зачитала текст резолюции "Свобода политическим заключенным, нет политическим репрессиям".

Тэги: Майдан, аресты, активисты, активисты, Татьяна Чорновол
Печать
Материалы по теме
Читайте в разделе

  • ​Їх виховав Конан Дойл: топ-15 найпопулярніших детективів 22 травня 157 років тому народився той, хто вигадав одного із найбільш улюблених детективів світу - Артур Конан Дойл. Шерлок Холмс має багато шанувальників у світі та породив цілий ряд класних детективів.
  • «Залишкове» ставлення до освіти – шлях у нікуди Колосальний «відтік мізків» – і молоді, і зрілих науковців – зумовлений неграмотною державною політикою. Сьогодні зарплатня доктора наук в Україні складає близько 4000 гривень на місяць. Не дивно, що за 2015 рік з України виїхали більше тисячі науковців, серед яких близько 100 докторів наук і 500 кандидатів.
  • Це ще не кінець В існуючих реаліях Україна непередбачено буде рухатись при імпровізації і маніпуляції мирним планом президентом до посилення кризи державності та розколу між українцями. Припинити може це тільки повна зміна політичного класу.