Активисты заявляют об ордере на арест журналистки Татьяны Чорновил

Печать
Активисты заявляют об ордере на арест журналистки Татьяны Чорновил
Фото: www.newsfiber.com
Новости по теме

"Процесс запущен"

Служба безопасности Украины получила ордер на арест журналистки Татьяны Чорновил.

Об этом сообщил общественный активист Зорян Шкиряк в Facebook.

"Дело ведет СБУ. Ее отслеживают и она вынуждена скрываться. Хотят обвинить по надуманным предлогам: "захват Киевсовета", "машина прослушки" на Европейской и т.д", - написал Шкиряк.

Он также добавил, что "на нас всех уже давно открыто разные уголовные дела и процесс запущен".

Сегодня Татьяна Черновил на сцене Евромайдана в Киеве зачитала текст резолюции "Свобода политическим заключенным, нет политическим репрессиям".

Тэги: Майдан, аресты, активисты, активисты, Татьяна Чорновол
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей