ГоловнаСвіт

Соратниця Меркель запропонувала закрити порти ЄС і США для російських суден

У Німеччині назвали можливу відповідь на російську агресію біля Керченської протоки.

Соратниця Меркель запропонувала закрити порти ЄС і США для російських суден
Фото: EPA/UPG

Європейському Союзу і Сполученим Штатам Америки варто розглянути можливість закриття своїх портів для російських суден з Азовського моря у відповідь на захоплення Росією українських військових кораблів у Чорному морі.

Про це Reuters сказала генсек німецької партії "Християнсько-демократичний союз" Аннегрет Крамп-Карренбауер. Вона може змінити Анґелу Меркель на чолі цієї політичної партії.

"Можливою відповіддю може бути, наприклад, закрити російським суднам з цього регіону - з Азовського моря - вхід в європейські або американські порти доти, доки ситуація з Україною не вирішиться", - заявила політик.

Нагадаємо, 25 листопада Росія із застосуванням зброї захопила в нейтральних водах українські військові катери "Бердянськ", "Нікополь" і буксир "Яни Капу", на борту яких було 24 українці. Їх звинуватили в порушенні державного кордону.

Фото: МінТОТ

Україна розцінила це як акт військової агресії і у відповідь ввела воєнний стан у 10 прикордонних областях.

28 листопада українська влада заявила, що українські порти Азовського моря Маріуполь і Бердянськ фактично заблоковані Російською Федерацією для заходу і виходу суден.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram