ГоловнаСвіт

У російському МЗС натякнули на можливість окупації нових українських територій

Йдеться про території, де розташовані російські диппредставництва.

У російському МЗС натякнули на можливість окупації нових українських територій
Фото: EPA/UPG

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили про можливість окупації тих регіонів України, де розташовані дипломатичні установи РФ.

Про це на брифінгу в Москві заявила офіційна речниця російського МЗС Марія Захарова, передає УНІАН.

Відповідаючи на питання, чи можливе за умов постійних акцій протесту біля російських дипустанов в Україні перенесення російських дипломатичних консульств з Києва та Львова на окупований Донбас, Захарова сказала: «Щодо того, що ви запитали - чи не було думки про перенесення кудись цих представництв (Росії в Києві і Львові - УНІАН), розумієте, наш недавній історичний приклад свідчить про те, що іноді не потрібне перенесення, а іноді так виходить, що змінюється статус дипломатичних представництв».

«У нас, наприклад, було генеральне консульство в Сімферополі, а потім стало представництво закордонних справ у регіоні. Виходить ось так», - сказала Захарова.

Після появи цієї новини Марія Захарова на своїй сторінці у Фейсбуці спростувала наміри Росії. «А цитата про статус генконсульства в Сімферополі стосується якраз наслідків політики Заходу щодо України, про що я на брифінгу говорила докладно», - заявила вона.

(на відео з 1:18.00)

Раніше в Міністерстві закордонних справ Російської Федерації заявили, що у зв'язку з атаками «українських радикалів і націоналістів» на дипломатичні представництва РФ «у російської громадськості може луснути терпець», що призведе до нападу на дипломатичні представництва України на російській території.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram