Спецтема
Россия

У Росії заарештували на 13 діб чоловіка, який оголився на пам'ятнику Леніну

18-річний молодий виліз на пам'ятник, спустив штани і продемонстрував інтимні частини тіла.

У Росії заарештували на 13 діб чоловіка, який оголився на пам'ятнику Леніну
архив
Фото: EPA/UPG

Чоловіка, який виліз на пам'ятник Леніну в Орлі (адміністративний центр Орловської області, Росії) і роздягнувся, заарештували на 13 діб.

Як повідомляє "Интерфакс", на нього склали протоколи за дрібне хуліганство і непокору поліції.

За версією поліції, 18-річний молодий чоловік у стані алкогольного сп'яніння виліз на пам'ятник Володимиру Леніну, після чого "вів себе зухвало, виявляв явну неповагу до суспільства, чим порушив громадський порядок".

Реклама

Джерело в правоохоронних органах розповіло агентству, що молодик виліз на пам'ятник, спустив штани і демонстрував інтимні частини тіла.

Читайте такожЖитель Кузбасу зламав пам'ятник Леніну при спробі зробити селфі

Після того як він спустився зі статуї, спробував утекти, проте співробітники правоохоронних органів затримали його.

Крім арешту на 13 діб за дрібне хуліганство і непокору поліції, молодик також отримав штраф на одну тисячу рублів (близько $20).

Реклама
Реклама