>

Американка побила рекорд Болта за кількістю золотих нагород на ЧС з легкої атлетики

Еллісон Фелікс стала 12-разовою чемпіонкою світу.

Эллісон Фелікс (друга праворуч) у складі збірної США
Американська бігунка Еллісон Фелікс, яка спеціалізується на спринтерських дистанціях, стала 12-разовою чемпіонкою світу. Вона випередила за кількістю золотих нагород, завойованих на першостях планети, легендарного ямайського спринтера Усейна Болта, в активі якого 11 нагород найвищого ґатунку.

Рекордне "золото" Фелікс завоювала у складі збірної США, яка напередодні виграла змішану естафету 4х400 м зі світовим рекордом.

Разом з Фелікс у фіналі бігли Вілберт Лондон, Кортні Около і Майкл Черрі. Американці пробігли естафету за 3 хвилини 09,34 секунди.

33-річна Фелікс також є єдиною в історії жіночої легкої атлетики 6-разовою олімпійською чемпіонкою.