>

Румунка Халеп уперше в кар'єрі виграла Вімблдон

У фіналі вона перемогла американку Серену Вільямс.

Симона Халеп

Симона Халеп стала переможницею турніру серії "Великого шолома" "Вімблдон" у  жіночому одиночному розряді.

У фіналі румунка Халеп перемогла американку Серену Вільямс з рахунком 6:2, 6:2. Матч тривав 56 хвилин.

27-річна румунська тенісистка вперше у своїй кар'єрі виграла Вімблдон. Раніше її найкращим досягненням на трав'яному турнірі Великого шолома був вихід у півфінал  2014 року.

Слід зазначити, що в півфіналі турніру майбутня чемпіонка здолала першу ракетку України Еліну Світоліну.

Перемога румунки стала сюрпризом для букмекерів, більшість із яких ставили на те, що титул візьме Серена Вільямс, зазначає ВВС.

У попередніх десяти матчах з Вільямс Халеп вдалося виграти лише один раз.

Серена Вільямс є семикратною переможницею Вімблдону і 23 рази вигравала турніри Великого шолома.

У рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) Халеп посідає сьоме місце, Вільямс - десята.

У неділю стане відомий переможець Вімблдону в чоловічому одиночному розряді: у фіналі зіграють серб Новак Джокович і швейцарець Роджер Федерер.