>

Роналду затягнув "Ювентус" у чвертьфінал Ліги чемпіонів (оновлено)

"Ювентус" на своєму полі ліквідував гандикап у два м'ячі.

Криштиану Роналду и Миралем Пьянич

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів у Турині місцевий "Ювентус" приймав мадридський "Атлетіко".

Матч завершився перемогою господарів

Нагадаємо, перший матч у столиці Іспанії завершився перемогою "матрацників" 2:0.

Уже на 4-й хвилині арбітр зустрічі голландець Бйорн Кейперс узяв "допомогу друга" - скористався підказкою VAR. Після подачі господарями кутового у воротарському майданчику виникла сутичка між Криштіану Роналду і голкіпером Яном Облаком. У результаті м'яч відскочив до Джорджо К'єлліні, який і вразив фактично порожні ворота.

Після недовгої наради рефері гол не зарахував.

"Сухий" рахунок протримався до 27-ї хвилини, коли Роналду в кутку воротарського майданчика протиснув у повітрі Гуанфрана і замкнув крос з флангу 1:0.

Надалі футболісти "Ювентуса" мали тотальну перевагу, проте до перерви рахунок на табло не змінився.

А на 49-й хвилині рахунок за сумою двораундової дуелі став рівним - знову відзначився Роналду, таким чином зробивши в матчі дубль (2:0), а на 86-й хвилині з пенальті - і хет-трик (3:0).

Додамо, пенальті Кейперс призначив далеко не беззаперечне.

Попри це, "Стара синьйора" проходить у чвертьфінал ЛЧ.