"Реал" і "Атлетіко" розіграли Суперкубок Європи (оновлено)

У Таллінні розіграли перший європейський трофей цього сезону.

Атлетіко
Атлетіко

У Таллінні на стадіоні "Ле Кок Арена" переможець Ліги Чемпіонів мадридський "Реал" у матчі за Суперкубок Європи зустрівся з володарем Кубка Ліги Європи мадридським "Атлетіком".

Команди видали приголомшливе видовище, що відповідало статусності поєдинку, перемогу в якому здобув "Атлетіко" 4:2.

Уже на 57-й секунді матчу форвард "матрацників" Дієго Коста, отримавши пас з глибини поля від свого тезки - Годіна, продавив захисника "Реала" Рафаеля Варана і з кута воротарського майданчика вистрілив над головою Кейлора Наваса 1:0.

Пропущений гол не збентежив підопічних Хулена Лопетеги і наступні 70 хвилин вони домінували на полі.

У середині першого тайму Карім Бензема зрівняв рахунок 1:1. А на 63-й хвилині Серхіо Рамос із пенальті вивів "бланкос" уперед 1:2.

Однак з 70-ї хвилини підопічні Дієго Сімеоне по-справжньому включилися в гру і своєю активністю дотисли суперника.

На 79-й хвилині Коста оформив дубль (2:2) і перевів матч в овертайм, в якому справжній шедевр оформив Сауль 3:2.

Гол Коке на 104-й хвилині підбив підсумок цього захоплюючого протистояння 4:2.

"Атлетіко" втретє у своїй історії виграв Суперкубок УЄФА.