>

Плавець Андрій Говоров не зміг вибороти медаль у Ріо

Українець у фіналі "втратив" майже три десятих секунди.

Один із найкращих українських плавців Андрій Говоров, який під час попередніх запливів двічі оновив рекорд України на дистанції 50 м вільним стилем, у фіналі показав результат на три десятих гірше і став тільки п'ятим.

Говоров проплив дистанцію за 21,74 секунди, хоча у відбірковому раунді показав час 21,49 секунди, а в півфіналі - 21,46.

Перемогу здобув американець Ентоні Ервін, який у фінальному запливі показав результат 21,40 секунди. Золоту медаль Ервін виборов у віці 35 років 79 днів, що робить його найстаршим олімпійським чемпіоном у плавальних видах спорту.

Другим на фініш прийшов чинний чемпіон світу на цій дистанції француз Флоран Маноду, що відстав від Ервіна всього на одну соту секунди. Третім став ще один плавець із США Натан Едріан.

Нагадаємо, в активі збірної України до сьогодні всього три медалі - "срібло" здобули стрілець Сергій Куліш і гімнаст Олег Верняєв, "бронзу" - фехтувальниця Ольга Харлан.