>

"Шахтар" з новим тренером програв "Динамо" в матчі за Суперкубок

У серії пенальті вирішальний гол не забив Євген Селезньов.

Донецький "Шахтар" з новим тренером Паулу Фонсекою в суботу програв київському "Динамо" в матчі за Суперкубок України.

Основний час гри, яка відбулася в Одесі на стадіоні "Чорноморець", завершилася з рахунком 1:1. Перший гол на 58-й хвилині забив Фред після пасу від Марлоса, але на 80-й хвилині рахунок зрівняв Домагой Віда. Він виграв верхову боротьбу після кутового і без особливих проблем переправив м'яч у ворота Андрія П'ятова.

У суперкубковому матчі додаткові тайми не передбачені, тому підсумок гри вирішила серія післяматчевих пенальті, де "динамівці" перемогли з рахунком 4:3.

Вирішальне пенальті не забив новачок "Шахтаря" Євген Селезньов.

"Шахтар" міг виграти п'ятий Суперкубок поспіль, а для "Динамо", відповідно, це перший Суперкубок з 2011 року.

У минулому сезоні з Мірчею Луческу "Шахтар" тричі переміг "Динамо" із загальним рахунком 8:0.

Нагадаємо, український Суперкубок розігрують між чемпіоном і володарем Кубка України. У минулому сезоні чемпіонат України виграло "Динамо", а кубок - "Шахтар".