>
Спецтема
Евро 2012

Хамрен: "Блохін нічим не здивував. Але в нас не всі зіграли на рівні"

Головний тренер збірної Швеції Ерік Хамрен прокоментував поразку своєї команди у зустрічі зі збірною України, гідно оцінивши ігрові якості капітана української команди.

"Була важка гра. Перший тайм був не надто цікавий, обидві команди хвилювалися, але після перерви нам удалося почати краще - і ми змогли забити гол. Однак Україна дуже швидко зрівняла рахунок. Зазвичай якщо дозволяєш противникові так швидко відквитати гол, то це його окрилює. Ми намагалися робити все, що можливо, мали шанси, надто протягом останніх 20 хвилин. Але зрівняти рахунок так і не вдалося.

Блохін нас нічим не здивував. Команда України грала так, як я і передбачав. Є 11 гравців, які повинні бути одним колективом. На жаль, лише 6-7 гравців нашої команди грали на належному рівні.

Наші скаути припускали, що Шевченко може з'явитися на полі. Ми думали, що Україна зіграє з двома нападниками. У Шевченка відмінне вміння забивати голи, саме він зробив цей результат".