25 вересня у прифронтовому Новотроїцькому в Донецькій області відкрили центр безпеки громадян, який буде обслуговувати декілька населених пунктів на лінії розмежування. Про це повідомляє пресцентр Нацполіції.
![](https://i.lb.ua/095/00/5d8cbbc3cc9bf.jpeg)
Відзначають, що в найкоротші терміни допомогу зможуть отримати більш ніж 10 тисяч громадян. Це 11-й центр безпеки в області та 9-й, де на службу заступають поліцейські.
![](https://i.lb.ua/120/25/5d8cbbdc27158.jpeg)
Центр у Новотроїцькому є найбільшим в області. Разом з рятувальним підрозділом тут чергуватимуть дільничний офіцер і група реагування поліції. Вони реагуватимуть на виклики громадян, забезпечуватимуть правопорядок і безпеку в територіальній громаді.
![](https://i.lb.ua/024/56/5d8cbbfb85dea.jpeg)
"Поліцейські забезпечені всім необхідним для служби: транспортом, комп'ютерною технікою, засобами зв'язку. У центрі обладнаний зал нарад, кімнати для занять і відпочинку, що дозволить цілодобово надавати послуги громадянам", - сказано в повідомленні.
![](https://i.lb.ua/037/06/5d8cbc082529a.jpeg)
![](https://i.lb.ua/052/21/5d8cbc17905f0.jpeg)
Нагадаємо, перший центр безпеки громадян у Донецькій області почав роботу в 2016 році в місті Лиман.