ГоловнаСуспільствоЖиття

У суботу в Києві невеликий сніг з дощем і до +1 градуса

Опади накриють значну частину України.

У суботу в Києві невеликий сніг з дощем і до +1 градуса

8 грудня в Києві хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, вдень -1...+1 градус.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг з дощем, вдень дощ, місцями ожеледь, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі + 2...-4 градуси, вдень 0...+6 градусів.

У Карпатах вночі сніг, вдень мокрий сніг з дощем, температура вночі -2...-7 градусів, удень +2...-3 градуси Моршині вночі мокрий сніг з дощем, вдень дощ, температура вночі -1...+1 градус, вдень + 2...+4 градуси.

У Трускавці вночі мокрий сніг з дощем, вдень дощ, температура вночі -1...+1 градус, удень +2...+4 градуси.

У Сваляві вночі мокрий сніг з дощем, вдень дощ, температура вночі -1...+1 градус, вдень +1...+3 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, у Сумській області до -11 градусів, вдень -4...+2 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-8 градусів, у Полтавській області до -10 градусів, удень +2...-4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-10 градусів, удень +1...-4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, удень +1...+7 градусів, у Запорізькій області -2...+3 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6 градусів, удень +1...+6 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі -2...-4 градуси, вдень +4...+6 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram