ГоловнаСуспільствоПодії

Організатор "Еліта-центру" втік з-під домашнього арешту

У квартирі знайшли лише електронний браслет

Організатор "Еліта-центру" втік з-під домашнього арешту
Александр Волконский

Організатор афери "Еліта-центру" Олександр Шахов (Волконський) втік з-під домашнього арешту.

Волконський не з'явився на чергове засідання суду, а у квартирі, де Шахов відбував домашній арешт, знайшли тільки електронний браслет з його руки.

"Браслет знаходиться у квартирі, а Шахова немає. У зв'язку з цим суд вирішив оголосити його в розшук", - цитують у сюжеті ТСН слова голови Подільського райсуду Києва Василя Бородія.

Нагадаємо, Волконський провів в ув'язненні вісім років, проте вирок йому так і не винесли. У зв'язку з набуттям чинності "закону Савченко", за яким день, проведений під вартою до винесення вироку, зараховується як два дні основного покарання, Волконський вийшов з в'язниці навесні 2016 року. Йому призначили заставу і носіння електронного браслета.

Волконського затримали у 2007 році у Швейцарії, а у жовтні 2008-го його екстрадували в Україну і помістили в Лук'янівське СІЗО. Йому інкримінують кілька статей, у тому числі і шахрайство в особливо великих розмірах, за якими йому загрожувало до 15 років в'язниці. У 2009 році його визнали головним обвинуваченим та організатором афери "Еліта-центру", в результаті якої постраждали 1760 осіб.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram