ГоловнаСуспільствоЖиття

Жителі Кіровограда та Первомайська просять запустити пряме залізничне сполучення з Києвом

За два тижні активісти зібрали близько 3 тис. підписів під колективним зверненням

Жителі Кіровограда та Первомайська просять запустити пряме залізничне сполучення з Києвом
Фото: Макс Требухов

Жителі Кіровограда, Балти, Первомайська та Врадіївки зробили колективне звернення до ПАТ "Укрзалізниця" з підписами на 163 сторінках за пряме залізничне сполучення цих міст із Києвом.

Про це повідомляє кореспондент LB.ua.

До вирішення проблеми також долучилися міські та обласні депутати і депутати Верховної Ради, направивши відповідні запити до Міністерства інфраструктури та УЗ.

Минулого року Київ і Кіровоград з'єднував прямий експрес, але через незручний графік, і як наслідок малу заповнюваність, його скасували. Тепер Київ із Кіровоградом, як і раніше, пов'язують два вагони у складі потяга Київ-Кривий Ріг - спадщина від прямого нічного поїзда Київ-Кіровоград, про який пам'ятає тільки старше покоління.

"Балті, Кіровограду, Врадіївці і Первомайську не пощастило з необхідними потягами тільки тому, що вони знаходяться у "князівстві Одеської дороги". На жаль, пасажирський департамент одеської філії УЗ працює не на пасажирів. Там є світлі, позитивні люди, але керівництво своєї корумпованістю і бездіяльністю пригнічує все, і працівників в тому числі. Кіровоград може мати швидке і комфортне сполучення з Києвом, Одесою, Харковом, треба тільки поворушити мізками - як принести зручність пасажирам, а не так, як це було з запуском регіонального експреса Київ-Кіровоград. З'єднати з Києвом ділянку Балта-Первомайськ теж не проблема, просто треба подумати глобально, без прив'язки до доріг. "Громадський контроль" вже мав пропозиції до УЗ з цього питання, але вони зручні для пасажирів, а не для УЗ, тому їхній розгляд або гальмується, або відразу відхиляється", - розповів LB.ua активіст "Громадського контролю" Андрій Куликов.

Нагадаємо, раніше УЗ запустила потяг "Інтерсіті" сполученням Київ-Херсон.

Олександр РудомановОлександр Рудоманов, Корреспондент
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram