ГлавнаяПолитика

Партія "Голос". Список кандидатів в народні депутати

Список кандидатів у народні депутати України від партії "Голос" на позачергових виборах 21 липня 2019 року.

  1. Вакарчук Святослав Іванович - музикант, ТОВ "Суперсиметрія", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  2. Клименко Юлія Леонідівна - віцепрезидент, радник ректора, університет "Київська Школа Економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  3. Рудик Кіра Олександрівна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  4. Железняк Ярослав Іванович - керівник відділу законотворчої роботи, Політична Партія "ГОЛОС", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  5. Устінова Олександра Юріївна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  6. Макаров Олег Анатолійович - адвокат, партнер, керівник юридичного підрозділу, АО "ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", безпартійний.
  7. Юрчишин Ярослав Романович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  8. Рахманін Сергій Іванович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  9. Бобровська Соломія Анатоліївна - виконавчий директор, Громадська організація "Українська Основа", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  10. Стефанишина Ольга Анатоліївна - заступник міністра, Міністерство охорони здоров’я України, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  11. Курдидик Олександр Олександрович - заступник генерального директора, ТОВ "ДіЕлЕй Пайпер Україна", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  12. Цабаль Володимир Володимирович - локальний партнер, ТОВ "МакКінзі і Компанія Україна", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  13. Осадчук Андрій Петрович - тимчасово не працює, безпартійний.
  14. Костенко Роман Васильович - військовослужбовець, Служба безпеки України, безпартійний.
  15. Лозинський Роман Михайлович - менеджер, МО "ПЛАСТ – НСОУ", безпартійний.
  16. Совсун Інна Романівна - викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  17. Василенко Леся Володимирівна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  18. Умєров Рустем Енверович - керівник, БО "БФ" АСТЕМ ФАУНДЕЙШН", безпартійний.
  19. Свідерська Аліна Валеріївна - директор, ТОВ "Айсе Хідро Юкрейн", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  20. Шараськін Андрій Андрійович - керівник, ПП "Театральна компанія Андрія Шараскіна", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  21. Сівірін Олексій Станіславович - старший бізнес-аналітик, ТОВ "МакКінзі і Компанія Україна", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  22. Хлапук Максим Миколайович - заступник керівника секретаріату Голови Верховної Ради України, Апарат Верховної Ради України, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  23. Гевко Андрій Євгенович - керівник відділу по роботі з органами державної влади, Політична Партія "ГОЛОС", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  24. Примаченко Іван Олександрович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  25. Кухта Павло Андрійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  26. Ташева Таміла Равілівна - голова правління, керівник проекту, ГО "КримСОС", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  27. Давидюк Микола Іванович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  28. Супрун Роман Григорійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  29. Дворецька Олександра Миколаївна - голова правління, благодійний фонд "Восток-СОС", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  30. Притула Сергій Дмитрович - актор, ТОВ "Концертна агенція "Вар’яти", безпартійний.
  31. Сорока Катерина Олегівна - старший юрист, ТОВ "Ді Ел Ей Пайпер Україна", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  32. Ключковська Ярина Юріївна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  33. Романович Дмитро Олегович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  34. Розлуцька Анастасія Богданівна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  35. Соколов Юрій Миколайович - керівник відділу інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії, ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска" НАМН України", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  36. Гвоздович Юлія Орестівна - керівник проектів розвитку громад, ГО "Українська галицька асамблея", безпартійнa.
  37. Закапко Олег Васильович - директор, ПП "БІОХІМ-СЕРВІС", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  38. Борняков Олександр Сергійович - генеральний директор, представництво "Вертамедія Ел Ел Сі" в Україні, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  39. Венгер Володимир Миколайович - доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права, Національний університет "Києво-Могилянська Академія", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  40. Жеганський Віталій Володимирович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  41. Бугай Юрій Олексійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  42. Бабинець Юрій Миколайович - творчий директор, ТОВ "Хавас Ворлдвайд Київ", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  43. Семеніхін Володимир Олександрович - експерт, Громадська спілка "Фонд підтримки реформ в Україні", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  44. Гарасим Ярослав Іванович - проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри української фольклористики, Львівський національний університет імені Івана Франка, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  45. Туркевич Ростислав Юрійович - начальник управління правового захисту, АТ АКБ "Львів", безпартійний.
  46. Безвершенко Юлія Василівна - молодший науковий співробітник, Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  47. Іванченко Олена Вікторівна - голова, ГО "Центр Експертизи Політики", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  48. Панкевич Богдан Романович - керівник програм, ГО "Українська галицька асамблея", безпартійний.
  49. Адамович Сергій Васильович - професор кафедри теорії та історії держави і права, Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  50. Войтенко Марина Петрівна - помічник міського голови, виконавчий комітет Херсонської міської ради, безпартійнa.
  51. Городчаніна Юлія Валеріївна - голова, Громадська організація "Нова Полтава", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  52. Шульженко Максим Костянтинович - директор, ТОВ "Стерео Плаза Груп", безпартійний.
  53. Пшенічка Паул Францович - викладач фізики та астрономії, Чернівецький ліцей № 1, безпартійний.
  54.  Зайцев Вячеслав Олексійович - завідуючий науковою бібліотекою та архівом, Національний заповідник "Хортиця", безпартійний.
  55. Денисюк Роман Віталійович - генеральний директор, ТОВ "Велдмі", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  56. Яремко Богдан Іванович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  57. Левандовський Віктор Сергійович - директор, ТОВ "ОДС-технології", безпартійний.
  58. Яремчук Валентина Сергіївна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  59. Світлик Юрій Юрійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  60. Орищенко Роман Михайлович - помічник-консультант народного депутата України, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  61. Калініченко Богдан Юрійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  62. Максименко Олександр Віталійович - голова правління, ГО "Сила села", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  63. Запорожан Андрій Вікторович- юрист, ТОВ "Студсервіс", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  64. Виговський Микола Юрійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  65. Соколовська Алла Іванівна - головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігій і туризму, Бережанська районна державна адміністрація Тернопільської області, безпартійнa.
  66. Остапчук Роман Анатолійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  67. Балдук Анна Олексіївна - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  68. Сорока Віктор Петрович - директор, ПП "Агросвіт", безпартійний.
  69. Коляда Денис Анатолійович - голова, ГО "Великого Бажайте", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  70. Бек Ірина Володимирівна - голова правління, РО "Український Католицький Університет УГКЦ", безпартійнa.
  71. Курбанов Артур Гюльмагомедович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  72. Жук Костянтин Олександрович - співробітник Апарату Голови, Служба безпеки України, безпартійний.
  73. Саідахметов Ділявер Сейтмамутович - журналіст, Центр телевізійного виробництва та медіа послуг "ЕХО МЕДІА", безпартійний.
  74. Таранцова Ганна Вікторівна - менеджер з екології та зв’язків з громадськістю, ТОВ "Тетра Пак", безпартійнa.
  75. Сомов Олександр Олегович - перший заступник начальника Управління виконавчої дирекції, Фонд соціального страхування України в Одеській області.
  76. Якубович Михайло Михайлович - доцент кафедри релігієзнавства і теології, Національний університет "Острозька академія", безпартійний.
  77. Мосенко Володимир Олександрович - керівник напрямку проектної діяльності ризик-менеджменту, АТ "УКРСИББАНК", безпартійний.
  78. Шехлович Андріана Михайлівна - безробітна, безпартійнa.
  79. Паєвська Юлія Георгіївна - командир евакуаційного відділення, 61 Військовий мобільний госпіталь Збройних Сил України, безпартійнa.
  80. Олійник Дмитро Григорович - керівник, Регіональний центр Української академії лідерства, безпартійний.
  81. Грай Марина Петрівна - доцент кафедри державознавства і права, Національна академія державного управління при Президентові України, безпартійнa.
  82. Ільницький Сергій Володимирович - начальник, Штаб Української Добровольчої Армії, безпартійний.
  83. Винар Ростислав Любомирович - виконувач обов’язків головного лікаря, КЗ "Кам’янська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ДОР", безпартійний.
  84. Леськів Юрій Омелянович - відповідальний секретар, редакція часопису "Самбірська газета", безпартійний.
  85. Буроменська Наталія Любомирівна - начальник договірно-правового відділу, ПрАТ "ВФ Україна", безпартійнa.
  86. Бучнєв Сергій Вікторович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  87. Шпилик Світлана Василівна - доцент кафедри промислового маркетингу, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, безпартійнa.
  88. Куриляк Олексій Миколайович - директор, ТОВ "Ріокс", безпартійний.
  89. Тиркало Юрій Євгенійович - безробітний, безпартійний.
  90. Храпський Ярослав Дмитрович - керівник пластового вишкільного центру, МО "ПЛАСТ – НСОУ", безпартійний.
  91. Денисенко Олександр Васильович - директор з безпеки, ПАТ "Фармак", безпартійний.
  92. Гоцький Сергій Миколайович - пенсіонер, безпартійний.
  93. Дубецький Андрій Іванович - директор, Громадська організація "Біткоїн Фундація Україна", безпартійний.
  94. Максимчук Олег Анатолійович - тимчасово не працює, безпартійний.
  95. Мальон Лілія Володимирівна - начальник відділу, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, безпартійнa.
  96. Сорока Микола Іванович - помічник-консультант народного депутата України, безпартійний.
  97. Стельмашов Артем Кирилович - начальник відділу з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків, Секретаріат Київської міської ради, безпартійний.
  98. Гриб Віталій Вячеславович - адвокат, безпартійний.
  99. Манухіна Анна Андріївна - фізична особа – підприємець, безпартійнa.
  100. Мурин Юрій Михайлович - керівник студентської організації "Україна-єдина", Український Католицький Університет, безпартійний.
  101. Гевци Ігор Євгенович - виконавчий директор, ТОВ "Інжинірингова компанія "Атом-Енерго-Проект", безпартійний.
  102. Полонський Дмитро Олександрович - журналіст, телеканал "112 – Україна", безпартійний.
  103. Марусяк Олександр Васильович - проектний менеджер, ГО "Клуб Ділових Людей Україна", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  104. Черванчук Сергій Анатолійович - помічник-консультант народного депутата України, безпартійний.
  105. Безпалюк Віталій Анатолійович - юрист, ТОВ "Смарт Солюшнз Груп", безпартійний.
  106. Миклащук Ігор Миколайович - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, Паланська сільська рада Уманського району Черкаської області, безпартійний.
  107. Матвійшин Андрій Богданович - майстер-приймальник, ТОВ "ГалАвтоСвіт", безпартійний.
  108. Тасліцький Герман Ігорович - керуючий партнер, адвокат, Адвокатське бюро Тасліцького Германа, безпартійний.
  109. Студілко Максим Анатолійович - директор з розвитку, Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії", безпартійний.
  110. Миц Роман Богданович - охоронець, Козівський районний відділ освіти та спорту, безпартійний.
  111. Яцик Віктор Анатолійович - заступник головного лікаря, клініка ДУ "Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМНУ", безпартійний.
  112. Піскун Роман Анатолійович - військовослужбовець, Служба безпеки України, безпартійний.
  113. Шургот Ярослав Михайлович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  114. Маківничук Марія Іванівна - радник голови, Верховинська районна рада Івано-Франківської області, безпартійнa.
  115. Щур Сергій Анатолійович - головний спеціаліст, Меджибізька селищна рада Летичівського району Хмельницької області, безпартійний.
  116. Гінкул Андрій Георгійович - директор, консалтингове об’єднання "Навігатор", безпартійний.
  117. Яворська Неля Ігорівна - лікар-психіатр, клініка амбулаторно-поліклінічної допомоги Військового медичного клінічного центру Західного регіону, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  118. Ливинський Володимир Федорович - головний випусковий редактор, закордонна редакція УНІА "Укрінформ", безпартійний.
  119. Любченко Павло Миколайович - професор кафедри державного будівництва, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, безпартійний.
  120. Белейканич Олег Іштванович - військовослужбовець, військова частина А1556, безпартійний.
  121. Іванцов Сергій Вікторович - проректор з науково-педагогічної, кадрової та виховної роботи, ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", безпартійний.
  122. Маслінков Валентин Олександрович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  123. Гаврищук Андрій Олександрович - директор, ПП "Домініон Ло", безпартійний.
  124. Костишин Віталій Іванович - директор, КП Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна, безпартійний.
  125. Мусієнко Галина Костянтинівна - педагог-організатор, ДНЗ "Богуславський ЦПТО", безпартійнa.
  126. Жолобова Інна Олександрівна - директор, КЗ "Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини", безпартійнa.
  127. Бігус Микола Богданович - помічник-консультант народного депутата України, безпартійний.
  128. Мороз Ольга Богданівна - менеджер, ТОВ "Грін Вей К", безпартійнa.
  129. Коров’янко Віктор Володимирович - директор, ТОВ "Агроконструкція", безпартійний.
  130. Коломієць Андрій Олегович - тимчасово не працює, безпартійний.
  131. Попович Олексій Дементійович - фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  132. Шевцов Олександр Артурович - юрист, ТОВ "Юридична компанія "Перша українська правова група", член Політичної Партії "ГОЛОС".
  133. Жукова Вікторія Вадимівна - спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою, ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера", безпартійнa.
  134. Лівель Ольга Олександрівна - заступник міського голови, Хоростківська міська рада Тернопільської області, безпартійнa.
  135. Васильєв Олександр Іванович - директор, ДП "НКК "Одесабуд", безпартійний.
  136. Кобалія Дмитро Русланович - завідувач відділу охорони пам’яток історії, археології та природи, Національний заповідник "Хортиця", безпартійний.
  137. Онофрійчук Юлія Миколаївна - тимчасово не працює, безпартійнa.
  138. Чесноков Валентин Володимирович - директор, КП "Міське дорожнє управління", безпартійний.
  139. Ведмеденко Юлія Василівна - безробітна, безпартійнa.
  140. Дякович Вероніка Михайлівна - керівник контакт-центру, ТОВ "Елекс", безпартійнa.
  141. Левенок Марина Василівна - соціальний педагог, вчитель історії, Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  142. Таран Сергій Євгенович -безробітний, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  143. Товпига Олександр Євгенович - заступник начальника служби з економічної безпеки, ТОВ "Полтавський тепловозоремонтний завод", безпартійний.
  144. Луцишин Олег Орестович - доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування, Тернопільський національний економічний університет, безпартійний.
  145. Кулакевич Анастасія Федорівна - фізична особа – підприємець, безпартійнa.
  146. Поліщук Дмитро Анатолійович - завідувач відділу з питань внутрішньої політики, Старокостянтинівська міська рада Хмельницької області, безпартійний.
  147. Каназірський Олександр Васильович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  148. Твердохліб Дмитро Валентинович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  149. Броніцька Юлія Михайлівна - консультант організаційного відділу, виконавчий апарат Івано-Франківської обласної ради, безпартійнa.
  150. Варшава Віктор Миколайович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  151. Степаненко Дмитро Леонідович - пенсіонер, безпартійний.
  152. Федоришин Христина Іванівна - студентка, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, безпартійнa.
  153. Сулейманов Ібрагім Талятович - директор з розвитку, БО "Кримськотатарський культурно-спортивний центр "Куреж", безпартійний.
  154. Мініна Валентина Володимирівна - фахівець з методів розширення ринків збуту, ТОВ "Ведара Трейд", безпартійнa.
  155. Лівак Людмила Вікторівна - фізична особа – підприємець, безпартійнa.
  156. Лєщенко Андрій Володимирович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  157. Павлова Оксана Ігорівна - викладач спеціальних дисциплін, Львівський коледж транспортної інфраструктури, безпартійнa.
  158. Каспрук Віталій Ігорович - заступник начальника, Регіональний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області, безпартійний.
  159. Господарик Микола Михайлович - заступник директора, ТОВ "Преміум-Сервіс ЛТД", безпартійний.
  160. Гомонай Павло Васильович - директор, ТОВ "МікроТек", безпартійний.
  161. Романюк Михайло Зіновійович - керуючий, Бюро АБ "РОМАНЮК І ПАРТНЕРИ", безпартійний.
  162. Погромський Віктор Олександрович - доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  163. В’юн Віталій Анатолійович - прес-секретар, ТОВ "Бішофіт МД", безпартійний.
  164. Бімбірайте Наталя-Дануте Антано - директорка, ГО "Інформаційний ресурсний центр "Правовий простір", безпартійнa.
  165. Сопін Артем Станіславович - провідний юрисконсульт, ТОВ "Запоріжпромгруп", безпартійний.
  166. Гілка Євген Олександрович - голова правління, ОСББ "Квітка", безпартійний.
  167. Дремлюга Юрій Сергійович - адвокат, безпартійний.
  168. Магда Максим Анатолійович - начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області, безпартійний.
  169. Йосипчук Орест Васильович - директор, ДП "Екранбуд" ТОВ "Екран", безпартійний.
  170. Пастушенко Олександр Анатолійович - тимчасово не працює, безпартійний.
  171. Ключник Олег Володимирович - завідувач відділу, Білопільський центр дитячої та юнацької творчості, безпартійний.
  172. Ярема Володимир Ігорович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  173. Матяшенко Віта Валентинівна - тимчасово не працює, член Політичної Партії "ГОЛОС".
  174. Іскімжі Іван Костянтинович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
  175. Скалозуб Станіслав Миколайович - фізична особа – підприємець, безпартійний.
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter