ГоловнаПолітика

Омелян впевнений у припиненні залізничного сполучення України з РФ

У 2018 Мінінфраструктури підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії.

Омелян впевнений у припиненні залізничного сполучення України з РФ
Фото: Lb.ua

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що залізничне сполучення України з Російською Федерацією буде неодмінно припинено. Про це він розповів в ефірі телеканалу ZIK.

За словами міністра, згідно з об'єктивними даними, кількість поїздок громадян України на залізничному транспорті в Російську Федерацію "невблаганно скорочується". "Тому його (залізничне сполучення - ред.) буде припинено так чи інакше - або рішенням уряду, або за фактом ніхто не їздитиме", - цитує Володимира Омеляна Інтерфакс-Україна.

Міністр зазначив, що поки питання припинення залізничного сполучення України з РФ не фіналізовано на рівні Кабміну.

"Однак завдяки зусиллям Міністерства інфраструктури, "Укрзалізниці" в 2018 році ми вперше отримали набагато більший потік пасажирів у західному напрямку, ніж в східному", - додав міністр.

Нагадаємо, в 2018 році Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в рамках її діяльності в Азовському басейні і на окупованих територіях, включаючи припинення пасажирського сполучення. Відповідні пропозиції направлені в Кабмін.

"У цей комплекс заходів входить і припинення залізничного сполучення з Росією. Питання обговорювалося на міжвідомчих робочих зустрічах в Міністерстві інфраструктури. Ми хочемо, щоб це було винесено в площину уряду або Ради національної безпеки і оборони України з тим, щоб відповідне рішення було прийнято вже на державному рівні", - заявив тоді Омелян.

За його словами, мова йшла виключно про припинення пасажирського залізничного сполучення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram