ГоловнаПолітика

Сенцова нагородили премією польського МЗС "За людську гідність"

Нагороду вручили сестрі політв'язня.

Сенцова нагородили премією польського МЗС "За людську гідність"
Фото: Sergei Kаrpov Mediazone

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутовіч вручив нагороду Pro Dignitate Humana ("За людську гідність") сестрі засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова Наталії Каплан.

Церемонія вручення відбулася в суботу в Києві.

"Олег Сенцов не може бути з нами зараз. Я радий, що можу вручити нагороду за людську гідність його найближчим членам сім'ї - пані Наталі Каплан", - сказав він.

За його словами, ця нагорода є знаком солідарності з Сенцовим і іншими українськими політв'язнями в Росії і анексованому Криму.

Нагорода Pro Dignitate Humana вручається МЗС Польщі з 2011 року за діяльність із захисту прав осіб, які страждають від переслідувань і репресій, за непохитну позицію в захисті прав особистості і повагу до людської гідності.

Нагадаємо, Польща привласнила засудженому в Росії українському режисерові Олегу Сенцову нагороду Pro Dignitate Humana ("За людську гідність") 23 жовтня. Раніше Сенцов отримав премію "За свободу думки" імені Андрія Сахарова. Також режисер отримав нагороду проекту "Платформа європейської пам'яті" і став лауреатом премії імені Сергія Магнітського.

Раніше повідомлялося, що після 145-денного голодування у Сенцова залишаються проблеми з нирками і печінкою.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram