ГоловнаПолітика

Сенцов написав заповіт на свою творчість у разі смерті, - сестра

"Це не означає, що я розклеївся ... Я не здався в будь-якому випадку".

Сенцов написав заповіт на свою творчість у разі смерті, - сестра
Фото: facebook/Людмила Денісова

Український режисер, політв'язень Кремля Олег Сенцов, що утримував голодування 120 днів, повідомив сестрі Наталі Каплан, що написав заповіт на свою творчість в разі смерті.

Про це Каплан написала в Facebook.

"Олег додав, що постарається триматися, хоча живе зараз просто за інерцією. І так, він написав заповіт на свою творчість в разі смерті, і це сильно лякає", - зазначила вона.

Каплан розповіла, що в листі їй Сенцов пише, що він вже не вірить "в щасливий кінець всієї цієї історії". Стан у нього стабільно важкий.

"До всіх старих спецефектів тепер ще додалася гіпоксія - це нестача кисню в органах, в основному серці і мозку. Туман в голові, все крутиться, тіло, голова і кінцівки німіють. Кровоносна система взагалі не справляється з живленням киснем організму", - цитує слова брата Каплан.

При цьому Сенцов стверджує, що "це не означає, що я розклеївся або збираюся зніматися (мабуть, з голодування - прим.). Я не здався в будь-якому випадку".

Раніше адвокат українського кінорежисера Дмитро Дінзе, який побував у нього в минулу п'ятницю, повідомив, що стан Сенцова погіршився і "можливо, скоро його почнуть годувати примусово".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram