ГоловнаПолітика

Мартиненко: схоже, що Лещенко заробив на квартиру, виконуючи замовлення проти мене

Колишній депутат вважає, що Лещенку світить в'язниця.

Мартиненко: схоже, що Лещенко заробив на квартиру, виконуючи замовлення проти мене
Николай Мартыненко
Фото: nfront.org.ua

Колишній нардеп Микола Мартиненко прокоментував заяву нардепа Сергія Лещенка, який заявив, що за інформаційною кампанією проти нього стоїть Мартиненко і нардеп з "Народного фронту" Микола Княжицький.

"Офіційно повідомляю нардепу Лещенку: "підступну змову ворогів проти "криштально чесного" екс-журналіста" - це лише плід вашої хворої фантазії. Це не я і не Микола Княжицький купили вам елітну квартиру за 7,5 млн грн, ринкова вартість якої ще вдвічі вища. Це не ми забирали ці мільйони з російського "Сбербанку", червоніючи за походження цих вкрай сумнівних засобів", - так колишній народний депутат Микола Мартиненко прокоментував "Еспресо" слова Сергія Лещенка про сплановану проти нього компанію навколо придбаної квартири.

"Ваша відчайдушна брехня свідчить про те, що страх - поганий порадник", - заявив Микола Мартиненко.

"Ви прекрасно розумієте, що цей скандал викликав величезний резонанс у суспільстві. Він не просто поховав вашу політичну кар'єру й імідж "антикорупціонера" - постає питання про кримінальну відповідальність за корупцію", - пояснює Мартиненко.

"Коли почалася проплачена медіа-кампанія проти мене - я добровільно склав депутатський мандат. Щоб захищати своє ім'я, не ховаючись за недоторканність. Всі розслідування НАБУ протягом року нічого не дали, ніяких доказів не було і немає - на відміну від документів про Лещенка та його власних зізнань", - нагадав екс-нардеп.

"Натомість Сергій Лещенко вчепився за свій мандат, як за рятувальний круг. Це свідчить не тільки про те, що у нього подвійні стандарти. Це демонструє, що Лещенко добре розуміє: за корупцію перед ним маячить реальний тюремний термін. Дуже схоже, що сотні тисяч доларів (якщо не мільйони) на квартиру, розкішне життя і закордонні поїздки він заробив, виконуючи політико-економічні замовлення - перш за все проти мене. І ці гроші мають олігархічне і російське походження", - вважає Микола Мартиненко.

"Ось тепер ми і перевіримо на "вошивість" НАБУ і САП, які взялися за справу Лещенка. Чи здатні ці відомства до об'єктивного, неупередженого розслідування. Або вони відкриють справи проти "антикорупціонера". Адже особливі відносини між Лещенком та керівниками НАБУ і САП всім добре відомі", - зауважив Мартиненко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram