Кравчук Євгенія Михайлівна

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Кравчук Євгенія Михайлівна

Місце народження

Народилася 23 грудня 1985 року в місті Тернополі в сім'ї лікарів.

Освіта

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Випускниця програми FLEX (Future Leaders Exchange Program), навчалася у Сполучених Штатах Америки. Вільно володіє англійською мовою.

Родина

Заміжня.

Кар'єра

Працювала в журналістиці, продюсерка і сценаристка. Була керівницею прес-служби партії “УКРОП”.

З 2010 до 2014 року входи­ла до організаційного комітету Одеського міжнародного кінофестивалю. Працювала у венчурному фонді “TA Venture”, який підтримував українські стартапи та інтернет-підприємництво.

Брала участь у зйомках документального фільму “Назви своє ім'я” режисера Сергія Буковського та, як лінійна продюсерка та сценаристка, була задіяна у його ж фільмі “Живі”.

Політика

Керівниця пресслужби партії «УКРОП», директор з комунікацій у штабі партії «Сильна Україна» та Сергія Тігіпка під час виборів у 2014 р.

Помічниця депутата Ірини Констанкевич на громадських засадах, була помічником депутата Сергія Тігіпка.

У 2015 році балотувалась до Київської міської ради 8 скликання за округом №63 (Оболонський район) від партії “УКРОП”.

Голова прес-офісу партії “Слуга Народу”. Партнер у "New Center Consulting".

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 112 у списку як безпартійна. Заступниця голови однойменної фракції. З 10 листопада 2019 року - членкиня партії. Заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

12 грудня 2019 року увійшла до складу Міжфракційного об'єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.

12.02.2020