Загоруйко Аліна Леонідівна

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Загоруйко Аліна Леонідівна

Місце народження

Народилася 11 квітня 1984, Немирів Вінницької області.

Освіта

Навчалась в Академії муніципального управління, де здобула кваліфікацію юристки.

Кар'єра

З 2007 по 2012 роки на громадських засадах працювала помічницею-консультанткою народного депутата 6-го скликання від «Блоку Юлії Тимошенко» Віктора Швеця. Також працювала старшою консультанткою парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Потім перейшла на посаду головної консультантки управління забезпечення діяльності членів Комісії Секретаріату Центральної виборчої комісії України, також працювала помічницею членкині ЦВК Юлії Швець.

У 2016 році була у списку пропозицій на нових членів ЦВК від "Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Пішла з посади у березні 2018 року. Перейшла на посаду юрисконсультки ПП «Українська консультаційна група».

Під час виборів 2019 року Аліна Загоруйко була довіреною особою у ЦВК кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 59 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Заступниця голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії. Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї ГУАМ.

Родина

Син: Іван Олександрович Кучер.

16.12.2019