Дануца Олександр Анатолійович

Народний депутат Верховної Ради IX скликання (Слуга народу)

Дануца Олександр Анатолійович

Місце народження

Народився 29 січня 1980 року, м. Мала Виска, Кіровоградська область.

Освіта

Закінчив Кіровоградський технічний університет (спеціальність «Менеджмент організацій»).

Кар'єра

Генеральний директор ТОВ «Прайм-Тайм». Журналіст, автор та ведучий ТБ-програм, засновник медіа-групи «Прайм-Тайм» у Кропивницькому.

Також працював у “Нафтогаз України”.

Президент БФ “Фонд підтримки незалежної преси”. Засновник Кропивницької громадської обласної організації “Українська студентська спілка”, Кіровоградської обласної організації партії “За Україну!”.

Був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання Костянтина Яриніча та депутата Верховної Ради 4 скликання Сергія Олексіюка на громадських засадах.

У 2002 році балотувався до Кропивницької міської ради 4 скликання від Українського Народного Руху, а також до Верховної Ради 4 скликання від Блоку "Наша Україна" по Голованівському мажоритарному округу (Кіровоградська область).

У 2006 році балотувався до Кропивницької міської ради 5 скликання за списком Блоку "Наша Україна". У 2006-2007 роках очолював Кропивницький міський виборчий штаб Блоку "Наша Україна".

У 2012 році балотувався до Верховної Ради 7 скликання від партії “Україна-Вперед!” за округом №99 (м.Кропивницький).

У 2015 році балотувався до Кропивницької міської ради 7 скликання від “БПП “Солідарність” за округом №24. Був заступником голови Кіровоградської територіальної організації “БПП”.

Був керівником Кіровоградського обласного штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського на виборах 2019 року.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №99 (м.Кропивницький). Член партії “Слуга Народу”. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

09.12.2019