Тимошенко Кирило Владленович

Екс-заступник Керівника Офісу Президента України

Тимошенко Кирило Владленович

Місце народження

Народився 20 квітня 1989 року в Дніпропетровську в родині Владлена Тимошенко, депутата Дніпропетровської обласної ради від партії УКРОП.

Освіта

Закінчив Дніпровський національний університет за спеціальністю "Правознавство".

Родина

Одружений. Дружина - Олена Тимошенко.

Кар'єра

У 2005 році розпочав трудову діяльність на телекомпанії «Приват ТБ Дніпро» (9 канал).

З 2011 року працював продюсером ряду продакшн-студій, в тому числі «07 Продакшн», а також ТОВ «Мамас фільм продакшн».

У 2016 заснував одну з найбільших в Україні агенцій «GOODMEDIA», що надає широкий спектр послуг в теле- та кіновиробництві, PR та консалтингу, організації івентів.

Працював в якості продюсера над створенням більш 100 рекламних і соціальних роликів, більше 30 публіцистичних проектів, більше 10 документальних і художніх фільмів.

Політична кар'єра

У 2015 році Кирило Тимошенко балотувався до Київської міськради від партії УКРОП, а також був медійником партії. На час виборів: продюсер ТОВ "Мамас Фільм Продакшен".

Кирило Тимошенко був помічником на громадських засадах народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Андрія Денисенко.

В ході президентської кампанії 2019 року працював в штабі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського, відповідав за медіа та креатив виборчої кампанії, входив в оргкомітет інавгурації Зеленського.

21 травня 2019 року був призначений заступником глави Адміністрації президента України (Офіс президента України). Відповідає за інформаційну політику.

23 січня 2023 року указом президента України Кирила Тимошенко звільнено з посади заступника керівника Офісу президента України.

24.01.2023