Тимошенко Кирило Владленович

Заступник Керівника Офісу Президента України

Тимошенко Кирило Владленович

Місце народження

Народився 20 квітня 1989 року в Дніпропетровську в родині Владлена Тимошенко, депутата Дніпропетровської обласної ради від партії УКРОП.

Освіта

Закінчив Дніпровський національний університет за спеціальністю "Правознавство".

Родина

Одружений. Дружина - Олена Тимошенко.

Кар'єра

У 2005 році розпочав трудову діяльність на телекомпанії «Приват ТБ Дніпро» (9 канал).

З 2011 року працював продюсером ряду продакшн-студій, в тому числі «07 Продакшн», а також ТОВ «Мамас фільм продакшн».

У 2016 заснував одну з найбільших в Україні агенцій «GOODMEDIA», що надає широкий спектр послуг в теле- та кіновиробництві, PR та консалтингу, організації івентів.

Працював в якості продюсера над створенням більш 100 рекламних і соціальних роликів, більше 30 публіцистичних проектів, більше 10 документальних і художніх фільмів.

Політична кар'єра

У 2015 році Кирило Тимошенко балотувався до Київської міськради від партії УКРОП, а також був медійником партії. На час виборів: продюсер ТОВ "Мамас Фільм Продакшен".

Кирило Тимошенко був помічником на громадських засадах народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Андрія Денисенко.

В ході президентської кампанії 2019 року працював в штабі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського, відповідав за медіа та креатив виборчої кампанії, входив в оргкомітет інавгурації Зеленського.

21 травня 2019 року був призначений заступником глави Адміністрації президента України (Офіс президента України). Відповідає за інформаційну політику.

31.07.2019