Народилася 19 червня 1972 року, м. Бережани, Тернопільська область.
Після закінчення середньої освіти Мирослава вступила до Львівського національного університету ім. І. Франка. Там вона отримала спеціальність юриста.
У 1994-му році вона очолила прес-службу партії «Нова хвиля», пізніше ця політсила перейменувалася в «Реформи і порядок».
Через рік Мирослава Гонгадзе переїхала до Києва. У столиці вона влаштувалася ведучою на телеканал «Інтерньюз».
У 1998-му році Мирослава Гонгадзе зайняла керівний пост у відділі зі зв'язків з громадськістю газети «День». У тому ж році Мирослава очолила штаб вже знайомої їй партії «Реформи і порядок».
У 2000-му році Мирослава взяла участь в інформаційній програмі на підтримку Віктора Ющенка і його реформ.
2001 — після вбивства Георгія Гонгадзе з дітьми отримала політичний притулок у США і оселилася у передмісті Вашингтона.
Через рік дівчина отримала роботу у вашингтонському видавництві. Там вона пропрацювала 3 роки та повернулася на Батьківщину.
Довго сидіти без роботи їй не довелося. Мирослава Гонгадзе стала продюсером української редакції всесвітньої служби «Голос Америки». В цей же період вона вела програму «Час» на «5 каналі».
У 2014-му році Мирослава Гонгадзе стала ведучою програми на телеканалі «UA: Перший».
Мирослава також веде активну громадську діяльність. Вона підтримує проамериканські та проєвропейські реформи в Україні. Крім того, журналістка відстоює свободу слова в країні.
Після смерті чоловіка Георгія Гонгадзе вона стала домагатися завершення розслідування вбивства з публікацією імен українських чиновників, які замовили усунення опозиційного журналіста. Крім того, Мирослава відкрила Міжнародну школу безпеки журналістів ім. Г. Гонгадзе.
Мирослава перебуває в Союзі українок Америки.
Їй належить авторство літературного твору, який отримав назву «Розірваний нерв. Хронологія громадянського протесту ».
Мирослава була одружена з журналістом Георгієм Гонгадзе. Пара одружилася в 1995-му році. Через 2 роки в молодій сім'ї народилися доньки-близнючки. Їх назвали Наною та Соломією.
У 2000-му році Мирослава Гонгадзе овдовіла.
Орден княгині Ольги III ст. (10 грудня 2014) — за вагомий особистий внесок у розвиток журналістики, активну громадську діяльність та високу професійну майстерність.
10.09.2015