ГоловнаЕкономікаБізнес

"ДТЕК Енерго" направила 1,6 млрд грн на ремонт своїх ТЕС

Капітальне оновлення пройшли енергоблоки і електрофільтри на Запорізькій, Курахівській, Бурштинській, Ладижинській і Добротвірській теплоелектростанціях.

"ДТЕК Енерго" направила 1,6 млрд грн на ремонт своїх ТЕС
Фото: Олег Гратило

"ДТЕК Енерго" інвестувала 1,650 млрд грн на ремонт і техобслуговування 35 енергоблоків теплоелектростанцій (ТЕС) компанії, для безаварійної і надійної роботи в опалювальний сезон. Про це повідомила пресслужба енергокомпанії, повідомляє Енергореформа.

"Капітальне оновлення пройшли енергоблоки і електрофільтри на Запорізькій, Курахівській, Бурштинській, Ладижинській і Добротвірській теплоелектростанціях. Це обладнання вже готове до безаварійної роботи в осінньо-зимовий період. Зараз завершуємо ремонт ще дев'яти енергоблоків", - цитує пресслужба слова директора з генерації "ДТЕК Енерго" Сергія Куриленка.

Повідомляють, що 26 енергоблоків вже працюють в об'єднаній енергосистемі України (ОЕС) після планових ремонтів. 

"Ключове завдання "ДТЕК Енерго" - пройти опалювальний сезон надійно, без аварійних зупинок. Для цього ми ремонтуємо і модернізуємо обладнання всіх наших ТЕС. Цього року це 7700 МВт потужностей, які готові до надійного забезпечення світлом і теплом майже 5 млн сімей", - пояснив гендиректор "ДТЕК Енерго" Дмитро Сахарук. 

Разом з тим компанія продовжує переводити енергоблоки з імпортного антрациту на газове вугілля власного видобутку. Енергоблок №1 Криворізької ТЕС буде генерувати 315 МВт електроенергії вже з початку опалювального сезону. За два роки "ДТЕК Енерго" дав друге життя Придніпровській ТЕС, а енергосистемі України 600 МВт на вітчизняному вугіллі. 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram