ГоловнаЕкономікаБізнес

Dragon Capital купує бізнес-центр "Торонто" в Києві

Дев'ятиповерховий будинок розташований на Великій Васильківській.

Антимонопольний комітет дозволив компанії Dragon Capital Investments придбати більш ніж 50% компанії "Ірпінь-Будпроект-Плюс" (Київ), яка володіє бізнес-центром "Торонто" в Києві. Про це йдеться в повідомленні комітету.

Фото: allbc.info

Згідно з даними єдиного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром компанії "Ірпінь-Будпроект-Плюс" є Михайло Постоловський і Дмитро Єринов.

Бізнес-центр "Торонто" розташований за адресою вулиця Велика Васильківська, 98. Це 9-поверховий будинок із паркінгом на 56 машиномісць. Загальна площа будівлі - 7 885 кв. м.

Нагадаємо, Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Компанія заснована в 2000 році в Києві, а в останні роки активно скуповує активи. У тому числі: українську онлайн-платформу морських перевезень ShipNEXT, бізнес-центри "Прайм" і "Євразія" в Києві, ТРК "Радіо-Ера", ТЦ "Піраміда" в Києві, частку в "Українській біржі", ТРЦ Victoria Gardens у Львові та бізнес-центр ECO Tower у Запоріжжі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram