ГоловнаЕкономікаДержава

Генпрокуратура арештувала рахунки Trafigura

Суд арештував рахунки газового трейдера "Трафігура".

Генпрокуратура арештувала рахунки Trafigura

Печерський районний суд Києва арештував кошти на рахунках ТОВ "Трафігура Україна" в Держказначействі і "Альфа-Банку".

Про це йдеться в ухвалі суду від 19 вересня, передає enkorr.

Арешт накладено за клопотанням слідчих Генеральної прокуратури в рамках розслідування за фактом розкрадання коштів посадовими особами ДП "Укрспирт" під час закупівлі природного газу. Розслідування порушили в середині липня цього року.

"З матеріалів кримінального провадження випливає, що в період 2016-2017 років, по теперішній час, посадові особи «Укрспирту», «Скела Терциум» і невстановлені слідством особи створили злочинну групу і скерували свої протиправні дії на незаконне збагачення шляхом проведення процедур тендерних закупівель природного газу для ДП «Укрспирт»", - йдеться в ухвалах суду.

Банківські рахунки фігуранта розслідування "Скели Терциум" також арештовано. Крім того, під арешт потрапили рахунку керуючої компанії "Смарт Енерджі" (об'єднує три газовидобувні компанії), "Крафт Енерджі" (імпортер, який торгує на біржі природним газом) і ще близько 20 компаній.

У прес-службі "Смарт-Енерджі" заявили, що у 2016-2017 роках компанія не мала справ ні з "Укрспиртом", ні з "Скелою Терциум".

Нагадаємо, в серпні під час обшуків ДФС вилучила на спиртзаводах 1416 тонн алкоголю на 360 млн гривень.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram