​Відсутність покарання породжуватиме нові злочини...

І будучи в цьому абсолютно переконаним, я й далі боротимусь за справедливість. Для того, щоб українське суспільство дізналося всю правду про екологічну катастрофу у червні 2015 року, щоб родичам загиблих була надана гідна компенсація, щоб були покарані винні, а не "стрілочники", а такі трагедії більше ніколи не траплялися.

Фото: www.mil.gov.ua

Робив це, працюючи в СБУ. Роблю і робитиму це у громадсько-політичній боротьбі.

Ніколи не сумнівався, а наполягав, щоб відкрита мною в СБУ справа про екоцид у червні 2015 була розслідувана, а суспільство дізналося правду про "пекельний бізнес" тодішнього керівництва ГПУ.

Не сумнівався і вимагав, щоб одержала розвиток справа за наданими мною, як головою СБУ, також  у червні 2015 р. доказами для оголошення підозри голові Конституційного суду Бауліну у зловживанні владою, наслідками якого стала узурпація влади Віктором Януковичем.

Не сумнівався, а боровся і Продовжую боротьбу за те, щоб правові наслідки відчули фігуранти наданих мною у серпні 2015 р. матеріалів про політичну корупцію в українській владі, виведення коштів на офшори через "Інтрако Менеджмент".

Але я переконаний, що відповіді на всі запитання українці одержать.

Запорукою цьому є роздратування та справедливі вимоги людей, яке не хочуть жити в брехні та корупції. Наші міжнародні партнери нас у цьому підтримують і допомагають.

Знаю, добрі новини попереду.

Валентин Наливайченко Валентин Наливайченко , Голова Руху "Справедливість", голова СБУ (2006-10; 2014-2015 рр)
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter