ГлавнаяБлогиБлог Аркадія Корнацького

Беззаконня триває: на Миколаївщині знову стрілянина на полях біля Чаусово-2

Довкола села Чаусово-2 Первомайського району, що на Миколаївщині, знову склалася загрозлива ситуація, яка може вилитись у кровопролиття. Прямо зараз рейдери намагаються за допомогою грубої сили й зброї захопити не тільки землю, на яку виготовлено рейдерський комплект документів, але й чужий врожай.

Аркадій Корнацький Аркадій Корнацький , Народний депутат України

Фото: Аркадій Корнацький

Сьогодні вночі на поля під Чаусово-2, засіяні кукурудзою, приїхало близько 50-ти мікроавтобусів без номерних знаків, в яких знаходилося кілька сотень осіб у масках та балаклавах. Багато з них озброєно рушницями, пістолетами та ножами. Паралельно підійшла техніка, яка, очевидно, належить фірмі «Партнер Агро». На місці злочину було помічено її керівництво.

Фірма «Партнер Агро» є рейдерською фірмою, яка зараз хоче захопити урожай, до якого вона не має жодного відношення. Не вона сіяла і вирощувала цей урожай, тож і збирати не має права. Причому, що найгірше, нинішнє свавілля відбувається за допомогою державної установи – Державної виконавчої служби. А міліція не здатна виконати свої обов’язки і зупинити це беззаконня, бо чисельна перевага бандитів дуже велика.

На даний момент техніка вже заїхала в поля і має намір незаконно збирати врожай. Представниця «Партнер Агро» заявляє, що все відбувається законно, водночас вона не пояснює міліції, що тут роблять люди у масках на машинах без номерних знаків.

Фото: Аркадій Корнацький

Також на місці події зібралися місцеві селяни, котрі тут живуть і обробляють цю землю, та працівники «Агрофірми Корнацьких» - всі вони залежать від цього врожаю, отримують його частину в якості ренти. Ситуація на межі, вже пролунали перші постріли. Один з них абсолютно очевидно був прицільним у бік начальника Первомайського відділу міліції О.Бадери, куля просвистіла біля голови.

Через незаконне виконавче провадження та бездіяльність МВС можливе повторення кривавого сценарію двохрічної давнини, коли селяни вийшли голіруч проти озброєних бандитів захищати урожай і були побиті та поранені. Із близько сотні нападників тоді було покарано всього лиш два, і це чимало сприяло повтору сьогоднішнього розбійного нападу.

Аркадій Корнацький Аркадій Корнацький , Народний депутат України