ГПУ начала расследование против нардепа Горохова

Печать
ГПУ начала расследование против нардепа Горохова
Новости по теме

Экс-"регионалу" припомнили призывы к изменению границы Украины

Генпрокуратура начала расследование против народного депутата Сергея Горохова по подозрению в публичных призывах к изменению границ территории или государственной границы Украины.

Об этом на брифинге сказал спикер Генпрокуратуры Юрий Бойченко.

Расследование начато по ч. 2 ст. 110 Уголовного кодекса.

Он отметил, что Горохов публично призывал к изменению госграницы в ходе пребывания в Москве (Россия) 21 мая.

Речь идет о выступлении Горохова в Госдуме Российской Федерации 21 мая на "круглом столе" на тему: "Проблемы обеспечения верховенства права и гарантий реализации прав граждан на выборах президента Украины".

Горохов был избран в Раду по мажоритарному округу №105 в Луганской области. Был членом фракции Партии регионов до 3 июня.

Тэги: Верховная Рада, Генпрокуратура, сепаратисты, Сергей Горохов
Печать
Читайте в разделе
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
  • Балто-чорноморський союз: резон для Риги Латгалія - історичний регіон на Сході Латвії з численним російськомовним населенням. В регіоні ще ніхто не стріляв з причин російсько-латишського конфлікту, але потенційно такі локації становлять загрозу цілісності Латвії та безпеці Балтійського регіону.
  • Як в Україні держава забезпечує рівні права на освіту для всіх дітей країни В світлі окупації Криму та початку бойових дій на Сході України постає питання яким чином реалізовується право молодих українців з цих регіонів на отримання атестату про середню освіту та вступу до ВНЗ. Вони не мають безпосереднього доступу до ЗНО, не навчаються за українськими навчальними планами.
Выбор читателей