Меркель призвала Францию приостановить продажу "Мистралей" России

Печать
Меркель призвала Францию приостановить продажу "Мистралей" России
Ангела Меркель в день выборов
Фото: EPA/UPG
Новости по теме

Германия приостанавливает строительство стрелкового центра в России.

Канцлер Германии Ангела Меркель предложила Франции приостановить процесс передачи военных кораблей "Мистраль" для России.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на EuObserver.

По словам канцлера, прекратить поставку "Мистралей" стоит даже учитывая то, что нынешний режим санкций позволяет их экспортировать в РФ.

"Учитывая ситуацию, Германия приостанавливает строительство стрелкового центра в России", добавила Меркель.

Напомним, на экстренном заседании вечером 16 июля Европейский Совет усилил санкции в отношении России.

Тэги: Россия, Франция, Германия, Ангела Меркель, "Мистраль"
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей