>

Збірна Катару сенсаційно виграла Кубок Азії з футболу (оновлено)

У фіналі були обіграні японці.

Сборная Катара

В ОАЕ завершився Кубок Азії з футболу - 17-й за рахунком футбольний турнір серед національних збірних країн - членів Азіатської конфедерації футболу.

Вперше на Кубку Азії зіграли 24 команди.

У фінальному матчі зустрілися найбільш титулована команда - Японія, яка чотири рази ставала переможцем Asia Cup, і справжнє одкровення поточного турніру - збірна Катару.

Поєдинок завершився гучною сенсацією - господарі Чемпіонату світу-2022 здобули перемогу 3:1.

Збірна Катару вперше у своїй історії виграла континентальну першість. Весь турнір Al Ennabi провели чудово, вигравши сім матчів з семи із загальною різницею м'ячів 19:1.

Підопічні Фелікса Санчеса блискуче провели і перший тайм фіналу, двічі засмутивши голкіпера команди Японії Сюїті Гонда 2:0. Особливо гарний був другий гол катарців, забитий Абдулазізом Хатемом.

У другій 45-хвилинці Такумі Мінаміно на 69-й хвилині повернув інтригу (2:1), проте під завісу матчу призначене і реалізоване Акрамом Афіфом пенальті зняло всі питання щодо результату цього протистояння.

У свою чергу, "самураї" вперше в своїй історії програли в фіналі на Кубку Азії.