>

"Барселона" програла "Севільї" перший чвертьфінальний матч Кубка Іспанії

Каталонцям на "Ноу Камп" доведеться ліквідувати гандикап у 2 м'ячі.

Севилья

На "Хуан Санчес Пісхуан" у Севільї однойменна команда в рамках Кубка Короля приймала діючого володаря трофея – "Барселону".

Матч у столиці Андалусії наочно продемонстрував, що "блаугранас" з Ліонелем Мессі і без нього - це дві різні команди.

Відзначимо, що наставник каталонців Ернесто Вальверде вирішив залишити в Барселоні Мессі та Серхіо Бускетса, а Луїса Суареса і Філіппе Коутіньйо - "на лавці".

Перший тайм пройшов у динамічній боротьбі з очевидною перевагою господарів. Однак Sevillistas у перші 45 хвилин не змогли розпечатати ворота напівекспериментальної "Барселони".

Зате в другій половині гри "Севілья" зусиллями Пабло Сарабія (58-ма хвилина) і Віссам Бен-Єддера (76) зуміла це зробити двічі.

"Севілья" певною мірою поквиталася з "Барсою" за розгромну поразку в фіналі минулого розіграшу Copa del Rey (0:5) і має хороші шанси вибити команду Вальверде з нинішнього турніру.

Усе вирішиться в повторному поєдинку на "Ноу Камп".