>

Українець Кравець допоміг "Леганесу" обіграти "Реал" в Кубку Іспанії

Вихованець львівських "Карпат" відіграв 75 хвилин у своєму дебютному матчі.

Кравец поздравляет автора единственного гола

Василь Кравець, якого лише два дні тому представили новому клубу, вийшов у стартовому складі "Леганесу" в матчі 1/8 фіналу Кубка Короля проти мадридського "Реалу".

Завдяки єдиному голу, забитому форвардом Мартіном Брайтвайтом на 31-й хвилині, господарі здобули мінімальну перемогу 1:0.

Кравець відіграв на позиції лівого захисника 75 хвилин і був відзначений місцевою пресою. Додамо, що вже на 5-й хвилині українець жорстко "в'їхав" у ноги Лукасу Васкесу, ледь не отримавши перший "гірчичник" в офіційних матчах за "Леганес".

Варто зазначити, що за сумою двох зустрічей у чвертьфінал вийшли мадридці, тому що в першому матчі "бланкос" здобули велику перемогу - 3:0.

Ще один представник України у складі "Леганесу" - голкіпер Андрій Лунін, орендований у "Реалу", - в матчі участі не брав, тому що, за умовами орендної угоди, не має права виступати проти свого клубу.