>

Голлівудські симуляції не допомогли гравцям "Барселони" в матчі Кубка Іспанії

Каталонці програли "Леванте" перший матч 1/8 Copa del Rey.

У першому матчі 1/8 фіналу Кубка Короля у Валенсії місцевий "Леванте" сенсаційно обіграв чемпіона країни і чинного володаря Кубка "Барселону"

На голи Еріка Кабако і Борха Майораля в дебюті поєдинку каталонці зуміли відповісти лише голом з пенальті, забитим Філіппе Коутіньо за 5 хвилин до фінального свистка - 2:1.

Варто зазначити, що своє безсилля в першому таймі підопічні Ернесто Вальверде вирішили скрасити в одному епізоді театральною виставою. На номінацію "Оскар" претендували голкіпер Яспер Сіллессен і хавбек Серхіо Бускетс.

Перед подачею господарями кутового Сілессен і Бускетс вступили в контакт з Чемою у воротарському майданчику "Барселони". В результаті каталонці повалилися на газон.

На симуляцію гравців "Барселони" абсолютно не звертав увагу баскський рефері Рікардо Де Бургос Бенгоечеа, і гра продовжилася без наслідків.