>

"Шахтар" насилу обіграв "Зорю" в Кубка України

Матч 1/8 фіналу Кубка України завершився з рахунком 4:3.

Володар Кубка України сезону 2016/17 ФК "Шахтар" (Донецьк) обіграв луганську "Зорю" з рахунком 4:3 в матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На 11-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник "Зорі" Максим Луньов. На початку другого тайму захисник Артем Гордієнко подвоїв перевагу господарів.

На 73-й хвилині аргентинець Факундо Феррейра відіграв для "Шахтаря" один м'яч. На 81-й хвилині "Зоря" залишилася в меншості після видалення В'ячеслава Чечера. І вже в доданий час Феррейра зумів зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

На 98-й хвилині додаткового часу Віктор Коваленко вивів "Шахтар" вперед. На 107-й хвилині півзахисник Ігор Харатін відновив статус-кво. Але на 117-й хвилині Густаво Бланко-Лещук все-таки вирвав для "Шахтаря" перемогу.

Нагадаємо, 19 жовтня в матчі третього туру групового раунду Ліги Європи луганська "Зоря" перемогла "Герту"(Берлін) в Лізі Європи.

У другому турі ЛЄ "Зоря" несподівано виграла в гостях в іспанського "Атлетіка" з Більбао.