>

Левандовські унікальним хет-триком розбив Грузію

Роберт обійшов Бонека в рейтингу польських бомбардирів

У суботу ще в трьох відбіркових групах відбулися матчі 6-го туру кваліфікації на Євро-2016. Групу D продовжує очолювати збірна Польщі. "Кадра" на своєму полі розгромила Грузію - 4:0. Усі м'ячі господарі забили в останні 30 хвилин гри. Відзначимо й унікальний хет-трик Роберта Левандовські. Форвард "Баварії" забив голи на 89-й, 92-й і 93-й хвилинах. Таким чином, 26-річний форвард оформив другий за швидкістю хет-трик в історії кваліфікації чемпіонатів Європи.

Перше місце за цим показником посідає нападник збірної Туреччини Аріф Ердем, який забив три м'ячі в 1999 році в матчі з Північною Ірландією (3:0) протягом трьох хвилин.

В активі Іана Едвардса третій результат - свій хет-трик в 1978 році форвард збірної Уельсу забив за п'ять хвилин у матчі з Мальтою (7:0).

Додамо, в матчі проти Грузії Левандовські забив свій 26-й гол за національну команду, обігнав Збігнєва Бонека (24) і вийшов на шосте місце в списку кращих бомбардирів збірної Польщі за всю історію. Роберт на гол відстає від Герарда Цесліка (5-те місце) і на 22 м'ячі - від лідера рейтингу Влодзіміжа Любанські.

Німеччина відстає від Польщі на 1 пункт. У суботу чемпіони світу каменя на камені не залишили від Гібралтару - 7:0.

Нарешті, в центральному матчі групи Ірландія і Шотландія переможця не виявили - 1:1.

Нагадаємо, на Євро-2016 потрапляють 2 найсильніші збірні групи. Третій команді належить зіграти стикові матчі.