Алонсо з тестів потрапив до шпиталю

Фернандо потрапив у ДТП

Алонсо з тестів потрапив до шпиталю
Фото: EPA/UPG

Пілот McLaren Фернандо Алонсо потрапив учора в серйозну аварію під час передсезонних тестів у Барселоні. Зараз Фернандо у шпиталі. Сьогодні протягом дня йому слід пройти фундаментальне обстеження, після чого лікарі приймуть рішення про необхідність подальшої госпіталізації.

Читайте такожЗМІ: Алонсо вибив у "Макларен" рекордний контракт

Серйозних ушкоджень Алонсо вдалося уникнути. Попри це, характер отриманих травм вимагає обстеження мозку і центральної нервової системи. Очікують, що гонщик зможе повернутися до роботи днями і буде повністю готовий до початку сезону.

Читайте такожМасса "потролив" Алонсо: Фернандо, може в "Марусю" перейдеш?

Реклама
Реклама