>

Стрибун Бондаренко увійшов у трійку найкращих атлетів Європи

Богдан поступився тільки феноменальному Лавіллені

Богдан Бондаренко увійшов у трійку найкращих легкоатлетів 2014 року в Європі. Урочиста церемонія нагородження Європейської асоціації легкої атлетики Golden Tracks відбулася 11 жовтня в Баку, повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Торік Бондаренко виграв чемпіонат Європи, Континентальний кубок ІААФ і повторив рекорд Європи. У «Діамантовій лізі» українець став 2-м, поступившись лише катарцеві Баршиму.

Кращим легкоатлетом континенту очікувано став француз Рено Лавіллені. Нагадаємо, в лютому на турнірі «Зірки жердини» в Донецьку Рено побив «вічний» рекорд Сергія Бубки (6,16 м). Крім того, француз у серпні виграв чемпіонат Європи.

Кращою легкоатлеткою-2014 у Європі названо голландку Дафну Шіпперс (чемпіонка Європи з бігу на 100 м і 200 м).

У номінації «Зірка, яка сходить» перемогли британець Адам Джеміль (чемпіон Європи з бігу на 200 м і в естафеті 4х100 м) та росіянка Марія Кучина (чемпіонка світу в приміщенні, срібний призер чемпіонату Європи зі стрибків у висоту).