>

"Шахтар" не дотиснув "Атлетік" у першому турі Ліги чемпіонів

"Гірники" мають права нарікати на безталання

Донецький «Шахтар» у першому турі ЛЧ зіграв унічию з «Атлетіком» з Більбао - 0:0. Перший тайм матчу пройшов у приблизно рівній грі. «Атлетік», зробивши ставку на флангову гру, створив біля воріт П'ятова два непогані моменти: Рікі не влучив у «рамку», а Мунаїн не переграв голкіпера. «Шахтар» також не відсиджувався в обороні. Але Іраїсос подужав удари Степаненка і Тейшейри, на додачу ще з півдесятка перспективних атак донеччан урвав лайнсмен, фіксуючи офсайди в Кости, Адріано і Тейшейри.

Другий тайм пройшов під диктовку «Шахтаря». «Гірники» навіть забили м'яч (Степаненко), але лайнсмен знову підняв прапорець, зафіксувавши спірний офсайд у Кучера (віддавав пас на Степаненка). У ще одному моменті м'яч після удару Тейшейри влучив у руку захисника - арбітр не призначив пенальті.

У другому матчі групи «Порту» розгромив БАТЕ - 6:0.

У наступному турі «Шахтар» у Львові зіграє з «Порту», а «Атлетік» вирушить до Мінська на зустріч з БАТЕ.

«Атлетік» - «Шахтар» – 0:0

«Шахтар»: П'ятов, Ракицький, Кучер, Срна, Азеведо, Фернандо (Фред, 73), Алекс Тейшейра, Степаненко, Дуглас Коста, Тайсон (Марлос, 80), Луїс Адріано (Гладкий, 89)

«Порту» - БАТЕ – 6:0

Голи: Браїмі, 5, 32, 57, Дж.Мартінес, 37, Адріан, 61, Абубакар, 76